Πέμπτη, 29 Ιουνίου 2017


Ερευνητικές Εργασίες


Εργασίες μαθητών

Επιτυχόντες στην Τριταβάθμια Εκπαίδευση 2015

Το Υπουργείο Παιδείας έδωσε τέλος στην αγωνία των υποψηφίων των πανελλαδικών εξετάσεων 2015 δημοσιεύοντας τα ονόματα των επιτυχόντων μαθητών και τις σχολές που εισάγονται.

Το σχολείο μας είχε καλό ποσοστό επιτυχίας. Σχεδόν το 81% των μαθητών που συμμετείχαν στις εξετάσεις εισάγεται στην τριτοβάθμια εκπαίδευση (ΑΕΙ και ΤΕΙ).

Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α

Επιτυχόντες για το 90% των θέσεων

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΕΛΛΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΣΩΜΑΤΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)
ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΡΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) - ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
ΒΑΡΓΙΑΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) - ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΣΙΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ)
ΓΚΙΝΤΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΓΚΟΥΤΖΙΜΙΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
ΖΙΖΙΚΑ ΑΓΑΠΗ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΛΑΙΤΖΗ ΝΟΥΡΤΖΑΝ ΓΙΑΣΑΡ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΑΝΤΩΝΟΥΔΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΩΤΙΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΚΟΝΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΠΑΡΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΚΟΥΡΟΥΤΖΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΠΑΥΛΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΚΟΥΦΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΡΙΓΚΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
ΚΩΤΣΙΟΥ ΒΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΜΑΖΑΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΜΑΛΕΤΣΙΚΑ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΑΡΑΣΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)
ΜΑΤΖΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΡΑΦΑΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΕΛΕΤΟΥΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΡΟΣΟΣ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΕΤΑΞΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ)
ΜΠΑΚΑΛΗ ΜΑΡΘΑ ΕΙΡΗΝΗ ΝΕΟΚΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
ΜΠΙΔΙΚΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΑΡΙΣΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΜΠΟΥΤΖΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
ΜΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΛΑΖΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΗΡΩ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) - ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΡΑΣΧΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΠΑΡΟΥΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΗΜΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΡΕΣΤΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΡΕΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΣΙΒΟΥΔΗ ΒΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΙΟΥΡΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΙΣΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ
ΣΥΡΙΤΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
ΤΙΟΥΛΙΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΤΟΠΑΛΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ)
ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)
ΤΣΙΑΝΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.
ΤΣΙΟΜΠΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΤΣΙΡΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΦΟΡΤΣΑ ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΡΙΟΜΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΧΑΤΖΗΛΟΥΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΒΑΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΧΟΥΡΤΙΡΟΥΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

Επιτυχόντες για το 10% των θέσεων

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΝΕΣΤΟΡΟΥΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΑΡΡΗ ΜΑΓΚΑΦΟΥΛΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)

Θεατρικές Παραστάσεις